YUMMI *_* ))) blog smutku a radosty

10 díl:konečne setkaní

13. ledna 2008 v 18:21 | kalik |  moje anime povídka

Rano jsem si probudila kuli přišernemu zvuku venku totiš ještě nevstalo slunce ale někdo tasil(souboj s meči se nayiva tas) s někim velmi nahlas.šla jsem na zahradu kouknut co je to za tzvlaštni zvuk .nepochazel totiš ze přeekrasne ružovi zahradi ale ze venkova z uprostřed vesnice.ani za nic mi nenapadlo zdržrt se a vidala jsem za zvukem.
Kdíš jsem si koukla na obličej jednoho z tesicich maldich hlapku skoro jsem si propadla do zemi ,cela jsem si zrudla a me serdce mi vilitalo z hrudniku nemohla jsem pohnout pohledem i kdiš jsme chtěla!ano!ano,byl to muj zahadni ideol s nadhernima očima .bojoval s nejakim jinim maldikem.
Otočil se a všimnul jak na ni čumim.dlouho nestal a kouknul na mně hmuře jako co je to za kurva a co na mně tak kouka.vubec to nebylo pro mně na zvik chovat se jako nejaka zblba blondinka a čumět na kluka jako zamilovana idiotka.ale nedokazaů jsem pohnout pohled.jeho soupeř mně taki všimnul a oba na mně zirali jako na nejakou kurvu co je nechce nechat na pokoj.
Bože je to važně on pomislila jsem .přestali bojovat a ten zahadni ideol se na mně kouknul ještě jednou ale v ten to krat jinak.jako by chtěl na něco spomenout,schmuřil oči a važně se zamislil nat tim kde mně už viděl.
Ja jen stala jako nejaki idiot a jedini co ze mně vilezlo za slovo bylo ahoj!oba na mně koukalai skaženim pohledem a ideol mich snu nasadil ještě hotši pohled neš před tim všude ticho.jeho oči ti oči koukali na mně oči,oči ti jeho krasne oči.jen kuli těm oči jsem byla tady a tet stal předemnou!
Jeho kamoš ne podezřivě usmal a bohnul meho idiola po hlavě ale přatelski ne ze zlosti.jen ze sradni a při tom řekl:hele co je to za ticho co tak na tu chudinku divaš,Greji!,,takže se jnenuješ se grej?,,řekla jsem a usmala se na bok tak jao to dělam kdíš jsem v pohodě.jsem Grej ale kdo si ty?zeptal se a kounul se na mně podezirale jako by se konečně začina spominat kde mi víděl.
Ja jsem si sčervenala stala rovně,a řekal:ja jsem Elly ,a jestli se ti zdam povědomě tak to je tim že jsme si už potkali !ja sice nevim jak ale zachranila jsem ti před nestvurou v lese na šumavě pamatuješ!
Grej se podivně koukal na mně:na šumavě , to misto je ve světě lidi a dnešni svět kde pravě tet stojiš,v něm šumava neexistuje. Cože neiksestuje!jak to řekla jsem .jeho kamoš se zase usmal a pak prošeptal na nas:ehm...prominte že vas rušim ale slunce vstava Greji nechceš přece aby ta mala slečinak dozvěděla naše male tajemstvy!Grej kivnul hlavou a řekl maš pravdu kamo deme!ja jen stojim a koukam pak mně kliknulo a řekla jsem jim kdiš už odhazeli:jake male tajemstvi !ale muj dotaz neslišeli byly prič ja jen chtěla zanima poběžet ale Grej se otočil a řekl :zmiz nebo ty ubližim.nemislel to zle jako by se bal něčeho co sedi v něm .ja jsme si otočila ašla spatki do kostele.
Ve hlavě po cestě spatky jsem mněla jen jednu věc a ta zněla:ja jsem ho potkala ! ja jsem ho potkala!
Potkala jsem Greje!ale me štěsti netrvalo dlouho po navratu na kostel jsem potkala Ari a ta nebyla natšena s toho že jsem zmizela na pět minut,tak jo na půl hodini!
Kde si sakra byla zařvala rozuřeně Ari.,,ja jen...jen jisem šla kouknout ven!tichim hlasem jsem řekla a pak Ari hluboce agrisivně vzdechla a někam odešla.Elli,...uslíšela jsem jak mi někdo vola z dalki,,,co je?,,
Otočila jsem si a předemnou stala Xetra a mněla starostni pohled.stalo se něco Xetro?prošeptala jsem.
Je čas aby tě kněž Coronomidor seznamil s několikama přičin toho proč nejspiš si ty,obyčejni smrtelmik dokažeš se nachazet v našem světě!ja jen koukam a vnímavě posloucham.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama